| Brand | Enhanced Refrigeration |
| Model | CTSP-60-15G-HC |
| Type | Countertop Refrigerated Sandwich / Toppings Station |
| Unit Dimensions (W x D) | 60" W x 15" D |
| Unit Weight | 100 lbs |
| Construction | Stainless Steel Interior & Exterior |
| Cover | Glass |
| Temperature Range | 33°F - 41°F |
| Refrigerant | Hydrocarbon R290 |
| Voltage | 115V / 60Hz / 1-Phase |